אודות הפליליסט

הפליליסט

הפליליסט יוצא הפרקליטות מסייע בייצוג משפטי הוגן והולם בתחום המשפט הפלילי החל מעבירות רכוש ועד עבירות רצח. את הייצוג המשפטי הוא מספקת באופן מקצועי ביותר, יחד עם צוות עורכי הדין במשרד (כולם יוצאי הפרקליטות), על סמך התעמקות והבנה רחבה ומעמיקה של המקרה הנתון. את שירותיו, הוא מספקת ברגעי משבר ובזמינות גבוהה במיוחד, אשר לא ישאיר אתכם לבד. 

על כן, אם אתם זקוקים לייצוג משפטי עבור הליך משפטי כזה או אחר בתחום הפלילי, הפליליסט הוא הפתרון האיכותי והבטוח ביותר, אשר יבטיח לכם לקבל את מה שמגיע לכם, ולממש את מלוא זכויותיכם.

התמחות

תחום המשפט הפלילי הוא תחום מורכב אשר עוסק סביב ההתנהגויות השליליות בחברה שלנו, במטרה לקבוע ולוודא שהחוקים והכללים בדבר התנהגות החברה באים לידי ביטוי, ובמידה ולא לבצע ענישה מתאימה. בארץ, תחום המשפט הפלילי הוא אחד מתחומי המשפט הגדולים ביותר, ועל כן ניתן לחלק אותו בהתאם לסוגי פשיעה עיקריים. סוגים אלו מסייעים גם לעורכי הדין, וביניהם גם לעו”ד אלעד שאול, לטפל בכל מקרה ביתר דיוק ורלוונטיות. אם כן, אלו הם הסוגים העיקריים:

כמו כן, עורך דין פלילי צריך להיות מודע לכל התחומים הפליליים שהוצגו. זאת על מנת למצות את כל זכויותיו של הלקוח במהלך המשפט, ולספק עבורו את הייצוג הטוב ביותר עבורו.

הכר את הפליליסטים

אלעד

עו״ד אלעד

יוצא פרקליטות מחוז ת"א
נעם

עו״ד נעם

בעל מעל 25 שנות ניסיון
נדב

עו״ד נדב

תובע עירוני לשעבר
אהרון

עו״ד אהרון

יוצא הפרקליטות והשב"כ

מטרת הפרויקט

אתר “הפליליסט” הינו פרויקט שמטרתו הנגשת כל החומר שיש לדעת בתחום הדין הפלילי בכדי שהציבור ידע מה לעשות וכיצד להתנהל בעת הצורך.

צוות אתר “הפליליסט” הינם צוות עורכי דין מובילים בארץ, יוצאי פרקליטות ושב”כ, אשר עומדים בסטנדרטים גבוהים ביותר ומייצגים לקוחות בדין הפלילי.