5 חוקים בנוגע למכונות כביסה שאתם חייבים להכיר

מכונת כביסה היא חלק משמעותי מחייו ש כל אדם בעידן המודרני, משום שאף אחד לא טורח ללכת לנהר ולרחוץ את בגדיו בשיטה המסורתית. בכל יום אנו מלכלכים את בגדינו לכן מוטב שלא נשתמש בהם שוב וננקה אותם היטב לפני השימוש הבא.

הזנחת הבגדים וחוסר הניקוי שלהם מביאים למחלות וזיהומים שונים, אז כדאי לכם להשקיע בעצמכם. רוצים לדעת איך לשמור על המכונה שלכם? ואיך לבחור מכונה טובה? 5 החוקים החשובים ביותר בכתבה הבאה.

 

האם מותר להשתמש כמה שרוצים במים חמים?

מכונות כביסה הן יצור דומם שלא יכול להורות לכם כיצד להשתמש בו, לכן עליכם לדעת היטב מה מזיק למכונה. למעשה, כל מכונה ניזוקה מזה שמשתמשים בה במים חמים לניקוי הבגדים בכל פעם או פעמים רבות ברציפות. זהו החוק הראשון שלנו בשבילכם – הימנעו משימוש במים חמים בכל כביסה, זה ייפגע במוכנה שלכם.

 

מה קורה אם משאירים בגדים רטובים במכונה?

יש אנשים עצלנים מעט או אנשים שאין להם זמן לתלות כביסה, ואז הם משאירים את הבגדים הרטובים במשך היום בתוך המכונה – מלבד זה שהבגדים שלהם לא מתאווררים היטב וצוברים עובש, גם המכונה עלולה לצבור עובש בצורה זו וזה ייפגע לכם בה ויאלץ אתכם לשלם עבור טיפול יקר לניקוי העובש.

 

בחירת מכונת כביסה – החברה כן משנה

כשמדובר בדברים כמו מוצרי חשמל החברה היא הפרמטר החשוב ביותר בעת בחירת המוצר החדש עבור הבית שלכם. יש מגוון חברות של מכונות כביסה שידועות כאיכותיות ואנו מציעים לכם לבחור דווקא בהן ולא באחרות – כי מכונה לא טובה היא מכונה שצריך להחליף לאחר מעט זמן וזה לא משתלם. בנוסף, מכונה לא טובה לא תנקה את הבגדים היטב וזה גם לא משתלם.

 

החלפת צינורות

החוק הרביעי שלנו עבורכם הוא להחליף את הצינורות החיצוניים של המכונה אחת לשנה וחצי בערך, על מנת לוודא שאין בהם חור או פגם שעלולים לפגוע בתפקוד המכונה. הצינורות לא עולים הרבה כסף על כן ההחלפה שלהם אינה יקרה כלל – אז אל תתעצלו והחליפו אותם, אחרת תהיה לכם הצפה מאחורי המוכנה.

 

שימוש בחומרי ניקוי נכונים

הכלל האחרון שלנו הוא שימוש בחומרי ניקוי נכונים – אבקה מרעננת ואיכותית ומרכך כביסה שנותן את הטאץ’ האחרון של הריח שצריך כדי שהבגדים יצאו מושלמים. כדאי לכם לבחור בסט של אותה חברה – מרכך ואבקה תואמים, כדי שהתוצאה תהיה הטובה ביותר. לפעמים גם מכונה טובה לא עוזרת אם לא בוחרים במוצרי הניקוי הטובים.

 

לסיכום

אם תפעלו על פי 5 הכללים לעיל אנו מבטיחים לכם כי המכונה שלכם תעבוד היטב והבגדים שלכם יהיו נקיים במיוחד ומריחים כמו חדשים. חשוב לשמור על המכונה כדי שהיא תשרת אתכם למשך שנים רבות, ולא תחליפו אותה לאחר מעט זמן. בהצלחה!

מכונות כביסה

רוצה לשלוח את המאמר לחבר?
שתף בוואטסאפ
אודות המחבר
רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף בנושא עריכת דין
העונש על האזנות סתר

האזנת סתר אסורה כוללת כל הקלטה או העתקה של שיחה ללא ידיעת האנשים הנמצאים בתוכה. מותר לאדם להקליט כל שיחה בה הוא משתתף והדבר לא

קרא עוד
מהו חוק הגנת הפרטיות?

חוק הגנת הפרטיות מתבסס על חוק יסוד כבוד האדם וחירותו המעניק לכל אדם באשר הוא את הזכות לפרטיות מוגנת. הפגיעה בפרטיות מהווה עוולה נזיקית אשר

קרא עוד
האזנות סתר

האזנות סתר כוללות, הקלטה, הקשבה, פיקוח או קליטה של שיחות בין צדדים שונים כאשר זו נעשית ללא ידיעתם או הסכמתם של מי מהצדדים. על פי

קרא עוד
מכשירי הקלטה סמויים

השימוש בהאזנות הסתר באמצעות מכשירי הקלטה סמויים מעוגן בחוק האזנות סתר משנת 1979 ובתיקון נרחב שהתבצע בעקבות חוק יסוד כבוד האדם וחירותו. על פי החוק

קרא עוד
מריחואנה: ההתמכרות הנפשית

בתקופה האחרונה אנו עדים למאבק ההולך וגובר ללגליזציה של סמים קלים כגון מריחואנה בטענה שהיא אינה גורמת נזק וששמן המריחואנה יכול להקל את סבלם של

קרא עוד