שירותי נוטריון בתל אביב

פעמים רבות בחיינו, אנו נדרשים לשירותי נוטריון. בניגוד לארצות הברית, למשל, בה מצויים נוטריונים רבים, בארצנו הקטנטונת נוטריונים הם מוצר נדיר יחסית, השירותים שלהם מסוימים למדי והתעריף קבוע מראש. מיהו, אם כן, הנוטריון, מהו תפקידו של הנוטריון, מתי נזדקק לו והיכן נמצא שירותי נוטריון בתל אביב?

 

נוטריון בתל אביב

נפתח דווקא משאלתנו האחרונה, עבור אלו החפצים בתשובה ישר ולעניין. נוטריון מומלץ בתל אביב, עליו תוכלו לסמוך שיעניק לכם שירות אמין, מקצועי ויעיל, הוא עורך דין נוטריון יצחק גולדשטיין. עורך דין גולדשטיין הינו עורך דין וותיק ומנוסה המתעסק בדיני משפחה, בדיני מקרקעין וכן בליטיגציה כללית ובנוסף הוא נוטריון מוסמך אליו תוכלו להגיע כדי לקבל שירותים נוטריונים.

לאחר שהכרנו את הנוטריון המומלץ עבורנו באזור המכרז, הגיע הזמן להתקדם. כעת, נענה על השאלות שלנו כסדרן. נתחיל בשאלת זהות הנוטריון.

 

זהות הנוטריון

נוטריון הינו אדם אשר הוסמך על ידי המדינה לערוך, לאשר ולאמת מסמכים משפטיים שונים. הקריטריונים להסמכת אדם כנוטריון, משתנים ממדינה למדינה.

בארצות הברית, למשל, כל אדם המעוניין בכך וכן הוא חסר רקע פלילי יהא זכאי לעבור קורס נוטריונים ולקבל הסמכה כנוטריון. תעריף הפעולות הנוטריוניות אינו מפוקח וכתוצאה מכך תוכלו למצוא נוטריון כמעט בכל קרן רחוב ועלות השירות תהיה נמוכה יחסית.

בישראל, לעומת זאת, רק עורך דין בעל וותק של עשר שנים לפחות, רשאי לעבור קורס נוטריונים ולהיות מורשה חתימה כנוטריון. בנוסף, התעריך הישראלי של שירותי הנוטריון מפוקח, כפי שיפורט להלן. מכיוון שאלו הם פני הדברים, הרי שנוטריונים בישראל הם מצרך נדיר יחסית וכן עלות השירות שלהם גבוהה באופן השוואתי.

 

שירותי הנוטריון

כאמור, הנוטריון עורך, מאמת ומאשר מסמכים משפטיים שונים אשר מחויבים באישור נוטריון. המסמכים המשפטיים הדורשים אישור נוטריוני רבים ומגוונים ואנו נציין את המרכזיים שבהם.

מסמך רשמי מתורגם מחויב באישור נוטריון. כך, אם תצטרכו למשל להנפיק אישור לימודים מחוץ לארץ, תצטרכו לאשר את המסמך אל מול נוטריון. כך גם כאשר תרצו לבצע ייפוי כוח לצורך רישום מקרקעין על שמכם, לאשר צוואה או לאשר הסכם ממון.

אם כן, בהליכי רכישת נכס, הסכם ממון או ירושה, תצטרכו לפגוש נוטריון לשם אימות ועריכת המסמך. ישנם מסמכים נוספים הדורשים אישור נוטריוני, אולם אלו אזוטריים יותר. ביניהם, תוכלו למצוא מסמך לאישור כי פלוני עודנו חי או אישור חתימה בשם הזולת.

 

עלות השירות

עלות השירות קבועה בתקנות הנוטריונים ומשתנה בהתאם לשירות. העלות של מרבית השירותים נעה סביב 150 עד 300 שקלים עבור חתימה בודדת, כאשר חתימה נוספת מייקרת את השירות בכ-67 שקלים.

 

לסיכום

נוכחנו לדעת כי נוטריון הינו עורך דין מוסמך ומנוסה. תפקידו הוא לאשר, לערוך ולאמת מסמכים משפטיים שונים הדרושים לנו לשם רישום נכס מקרקעין על שמנו, יישום צוואה, הסכם ממון ועוד. נוטריון מומלץ בתל אביב הוא עו”ד יצחק גולדשטיין. בהצלחה!

עורך דין

 

רוצה לשלוח את המאמר לחבר?
שתף בוואטסאפ
אודות המחבר
רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף בנושא עריכת דין
העונש על האזנות סתר

האזנת סתר אסורה כוללת כל הקלטה או העתקה של שיחה ללא ידיעת האנשים הנמצאים בתוכה. מותר לאדם להקליט כל שיחה בה הוא משתתף והדבר לא

קרא עוד
מהו חוק הגנת הפרטיות?

חוק הגנת הפרטיות מתבסס על חוק יסוד כבוד האדם וחירותו המעניק לכל אדם באשר הוא את הזכות לפרטיות מוגנת. הפגיעה בפרטיות מהווה עוולה נזיקית אשר

קרא עוד
האזנות סתר

האזנות סתר כוללות, הקלטה, הקשבה, פיקוח או קליטה של שיחות בין צדדים שונים כאשר זו נעשית ללא ידיעתם או הסכמתם של מי מהצדדים. על פי

קרא עוד
מכשירי הקלטה סמויים

השימוש בהאזנות הסתר באמצעות מכשירי הקלטה סמויים מעוגן בחוק האזנות סתר משנת 1979 ובתיקון נרחב שהתבצע בעקבות חוק יסוד כבוד האדם וחירותו. על פי החוק

קרא עוד
מריחואנה: ההתמכרות הנפשית

בתקופה האחרונה אנו עדים למאבק ההולך וגובר ללגליזציה של סמים קלים כגון מריחואנה בטענה שהיא אינה גורמת נזק וששמן המריחואנה יכול להקל את סבלם של

קרא עוד