מתגרשים מה כדאי לדעת לפני שבוחרים עורך דין לדיני משפחה

לפרק את התא המשפחתי זה אחד מהדברים שאף אחד לא מאחל לעצמו, ויחד עם זאת, הסטטיסטיקה במדינת ישראל מראה בצורה ברורה שאחד מכל שלושה זוגות יחליט להתגרש.

זה קורה גם לכם? קיבלתם את ההחלטה על פירוק התא המשפחתי וכעת אתם תוהים איך לעשות את זה? עיינו לרגע במאמר שלפניכם וקבלו טיפים חשובים בנושא.

 

המקצועיות והאמינות

אין ספק שאחד מהדברים הכי חשובים שצריך לבדוק כאשר מחפשים עורך דין לדיני משפחה זה את האמינות והמקצועיות שלו. אם תנסו לחשוב על זה, מה באמת חשוב לכם ומה הייתם רוצים שעוה”ד שלכם ייעשה? פשוט מאוד: לדאוג לאינטרסים שלכם. לכן חשוב כל כך לבדוק עד כמה עוה”ד שלכם באמת מקצועי, כי רק מי שמקצועי ומגיע עם ניסיון של שנים באמת יודע איך עושים את זה. בנוסף, אם תפנו לעורך דין שיחתור להבנה ולא להעמקת המשבר, הרי שהתוצאה הסופית תהיה טובה ומהירה יותר. אל תשכחו שבסופו של דבר המטרה היא בסך הכול להתגרש בצורה נעימה ומהירה, כי כך כל אחד מהצדדים יוכל לצאת לדרך חדשה כבר בקרוב.

 

עורך דין עם המלצות – אל תוותרו על הנקודה הזאת

בישראל הרבה מאוד אנשים החליטו בזמנו ללמוד משפטים ולהיות עורכי דין, אך האם זה אומר שכל אחד יוכל להתאים לתפקיד? והאם זה אומר שעל כל עו”ד תוכלו למצוא מגוון רחב של המלצות? התשובה היא כמובן לא. זה נכון שתוכלו לפנות לעוה”ד שמכיר את ההורים שלכם או לכל עו”ד אחר שהוא מכר או חבר, אבל האמת היא, שזו לא הדרך הנכונה לבחור את עוה”ד שלכם. לא תמיד יהיה לכם נוח לעבור תהליכים מורכבים כאלה עם עו”ד שאתם מכירים ולכן, אם יש לכם אפשרות לפנות אל עו”ד מומלץ, זו תהיה הדרך הנכונה. את ההמלצות אודות עורכי דין טובים לענייני דיני משפחה תוכלו למצוא אפילו אונליין, אז למה לבחור ככה סתם בעוה”ד השכן?

 

שימו לב לשכר הטרחה

זה ידוע שיש היום בישראל עורכי דין, בין אם זה לענייני משפחה ובין אם אלה עורכי דין שעוסקים בתחומים אחרים, שגובים מחירים מופקעים. עם זאת, כדאי לדעת שלא תמיד זאת הבחירה הנכונה. האם אתם מאמינים שבמידה ותשלמו לעוה”ד שלכם פי שניים לעומת הסכומים דרושים עורכי דין אחרים זה אומר שתתרגשו מהר או יפה יותר? התשובה היא כמובן לא. מצד שני, יש גם אנשים שלא נעים להם לדבר על שכר הטרחה עם עוה”ד והם אלה שברוב המקרים מוצאים את עצמם בסוף התהליך עם הפתעה מאוד לא נעימה. לכן כדאי שתדעו: זו זכותכם לדבר עם עוה”ד שלכם על שכר הטרחה שלו, ולמען האמת, זה כדאי כי רק כך תדעו כמה הגירושין יעלו לכם בסופו של דבר.

 

איש משפט

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ההיסטוריה הפלילית של רמלה

בימים האחרונים מצאנו את עצמנו מקבלים פניות רבות מצד גולשים שמתעניינים להעתיק את מקום המגורים שלהם אל מרכז הארץ. לדבריהם, הם בחרו לבדוק פרטים ברמלה

מה עושה עורך דין המתמחה בגירושין?

עבודתו של עורך דין לדיני משפחה המתמחה בגירושין, רבה ומגוונת. עבודת עורך הדין מתחילה עוד בשלבים שלפני הגירושין עצמם ונמשכת שנים רבות אחרי מתן הגט.

שלוש דרכים לאיתור נזילות

עונת הגשמים חזרה ואיתה גם עונת הנזילות. מי גשם החודרים דרך הקירות מצטברים, גורמים לכתמי לחות ועלולים להביא לנזק לתשתיות. חברת תרמופרו מציעה שירותי איתור

משרדים להשכרה – כמה, למה ומתי?

בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם תרים לא פעם אחר משרדים להשכרה לטווח ארוך. החיפוש הממושך מעלה לא פעם שאלות בנוגע לעלות ההשכרה? למה בכלל

מה הם גירושין אזרחיים?

גירושין אזרחיים הם אופציה נפלאה, הפתוחה בפני מספר מצומצם של זוגות בישראל. זוגות שנישאו בנישואין אזרחיים יכולים, במקרים מסוימים, להתגרש בגירושין אזרחיים אפילו כאן בישראל.