עורך דין ביטוח מומלץ

כולנו מאמינים שהביטוח שעליו אנו משלמים ממיטב כספנו יבטיח שבעת צרה נהיה מכוסים, אך מה לעשות כשאכן קורה לנו משהו נורא כתוצאה מרשלנות או תאונה, ואנו ניצבים חסרי אונים מול צבא של מזכירות אוטומטיות ומערכת של נהלים בזמן שהחובות הולכים ומצטברים.

אם גם לכם זה קרה, פנו למשרד עורכי הדין תומר בכר, בעל נסיון של שישים שנה בסיוע מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי, על מנת שגם אתם תוכלו למצות את זכויותיכם ולקבל את כל המגיע לכם.

 

ביטוח לאומי וחברות הביטוח

כשאנו נאלצים להתמודד מול בירוקרטיה משרדית סבוכה או גופים ממשלתיים אטומים אנחנו נפגעים פעמיים. פעם אחת מהמצב הבריאותי שלנו, ופעם שניה מהלחץ והעצבים הכרוכים בנסיון לקבל את מה שבסך הכל מגיע לנו. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, משרד עורכי הדין תומר בכר יילחם עבורכם, נפגעי רשלנות רפואית או תאונה, עד לקבלת מלוא הפיצוי המגיע לכם כדי שתוכלו להתמקד בהחלמה ובשיקום ולחזור במהרה לשגרה.

 

משרד עורכי הדין תומר בכר

משרד עורכי הדין תומר בכר נוסד לפני שישים שנה ובעל נסיון רב בניהול תביעות מול ביטוח לאומי משרד הבטחון וחברות הביטוח השונות. משרדנו מתמחה במיצוי זכויות של נפגעי תאונות עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, נזיקין ועוד.

שנות הניסיון הרבות שלנו מעניקות לנו יתרון בולט על פני המתחרים, וההיכרות שלנו עם מערכות הביטוח השונות והבירוקרטיה שלהם מאפשרת לנו לנווט בהצלחה בסבך המשפטי ולהשיג עבורכם את הפיצוי לו אתם זקוקים כדי לשוב לאיתנכם במהרה.

 

למה לא מומלץ לתבוע את ביטוח לאומי או את חברות ביטוח ללא סיוע עו״ד?

ישנם הסבורים כי די במילוי טופס או הגעה לוועדה כדי שיראו כמה קשה וכואב לכם, ולכן בוודאי יעניקו לכם מיד את סכום הכסף המבוקש. למרבה הצער לא כך הדבר, גופים אלו הינם בעלי אינטרס לשמור על ההון, הרווח והיוקרה שלהם, ולכן הם עלולים לדחות את בקשתכם בתואנות שונות.

חשוב מאד להיות ערוכים היטב, מצויידים בחוות דעת רפואית מקיפה ומקצועית, היכרות מעמיקה עם הבירוקרטיה הסבוכה ועם החוק, התקדימים והפרשנויות הרלוונטים לכם. ככל שתגיעו אלינו מוקדם יותר, כך נכין אתכם באופן מקצועי יותר לוועדה. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר גדול של רופאים מומחים אשר יבחנו את המקרה שלכם ויגישו לכם חוות דעת מפורטת אשר תהווה בסיס איתן לתביעה.

 

לסיכום

במידה וגם אתם, חלילה, עברתם תאונה או נפלתם קורבן לרשלנות רפואית, פנו אלינו, אל משרד עורכי הדין תומר בכר. לרשותכם עומדות שישים שנות הניסיון שלנו מול חברות הביטוח השונות, משרד הבטחון והמשרד לביטוח לאומי. בעזרתנו תוכלו להכין תיק מבוסס היטב לתביעה או לוועדה, ולא לעמוד לבדכם מול הבירוקרטיה הסבוכה. אנו נהיה שם בשבילכם כדי למצות את זכויותיכם במלואם.

עורך דין ביטוח

רוצה לשלוח את המאמר לחבר?
שתף בוואטסאפ
אודות המחבר
רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף בנושא עריכת דין
העונש על האזנות סתר

האזנת סתר אסורה כוללת כל הקלטה או העתקה של שיחה ללא ידיעת האנשים הנמצאים בתוכה. מותר לאדם להקליט כל שיחה בה הוא משתתף והדבר לא

קרא עוד
מהו חוק הגנת הפרטיות?

חוק הגנת הפרטיות מתבסס על חוק יסוד כבוד האדם וחירותו המעניק לכל אדם באשר הוא את הזכות לפרטיות מוגנת. הפגיעה בפרטיות מהווה עוולה נזיקית אשר

קרא עוד
האזנות סתר

האזנות סתר כוללות, הקלטה, הקשבה, פיקוח או קליטה של שיחות בין צדדים שונים כאשר זו נעשית ללא ידיעתם או הסכמתם של מי מהצדדים. על פי

קרא עוד
מכשירי הקלטה סמויים

השימוש בהאזנות הסתר באמצעות מכשירי הקלטה סמויים מעוגן בחוק האזנות סתר משנת 1979 ובתיקון נרחב שהתבצע בעקבות חוק יסוד כבוד האדם וחירותו. על פי החוק

קרא עוד
מריחואנה: ההתמכרות הנפשית

בתקופה האחרונה אנו עדים למאבק ההולך וגובר ללגליזציה של סמים קלים כגון מריחואנה בטענה שהיא אינה גורמת נזק וששמן המריחואנה יכול להקל את סבלם של

קרא עוד