מה החוק אומר על רכישת רהיטים בשחור

עכשיו שאתם מחפשים רהיטים לבית שלכם אתם מתחילים להכיר עולם שלם מלא באפשרויות לרכישת רהיטים בין אם זה בתשלום מזומן לעסק שעובד בשחור, לקנות רהיטים יד שנייה דרך קבוצות פייסבוק או חברה המתמחה במוצרים יד שנייה או פשוט לקנות ברשת או עסק רהיטים שמוכר רהיטים יד ראשונה.

במאמר הזה נסקור את האפשרויות העומדות בפניכם ונראה מה הכי כדאי לכם לעשות לפי המקרה והצרכים שלכם:

 

מה החוק אומר על קניית רהיטים בשחור?

כשזה מגיע לרכישת רהיטים יד שנייה אין שום בעיה עם זה ואתם יכולים לעשות את זה, מבחינה חוקית זה בסדר גמור כך שאם זה הכיוון שאתם נוטים אליו מבחינה חוקית את בסדר.

יחד עם זאת לרכוש רהיטים במזומן ללא דיווח לרשויות החוק ורשויות המס היא עבירה על החוק.

בדרך כלל מי שעומד כאן יותר בסיכון הוא בעל העסק שעובד בשחור ויכול להסתכן במאסר או בקנס כבד מאוד.

 

מתי יהיה כדאי לכם לקנות רהיטים יד שנייה?

רהיטים יד שנייה מותרים בחוק ומתבצעים באופן קבוע בעיקר בקרב צרכנים צעירים שרוצים רהיטים פשוטים או מחפשים רהיטים במחירים זולים יותר עקב מצב כלכלי לא מבוסס כמו אצל משפחות צעירות וצרכנים מבוגרים יותר.

רהיטים יד שנייה בדרך כלל הם דרמטית יותר זולים ובדרך כלל איכות הרהיט לא תהיה ירודה משמעותית ואתם בסך הכל מנצלים שוק חופשי בו זה אינטרס של מישהו למכור לכם רהיטים איכותיים בזול מה שחוסך לכם המון כסף בקניית רהיט מקורי שאמנם יהיה איכותי יותר מכיוון שמדובר ביד ראשונה אמנם לא באופן משמעותי תמיד.

שוק היד השנייה בישראל גדול מאוד, ישנם המון אתרים כמו יד 2 וקבוצות פייסבוק לערים וסטודנטים המחפשים לקנות ולמכור רהיטים יד שנייה מכל הסוגים.

בכל מקרה אופציה זאת היא בהחלט משהו שכדאי לכם לשקול.

 

מתי יהיה עדיף לכם לקנות רהיטים יד ראשונה?

למרות שרהיטים יד שנייה זולים יותר ישנם מקרים בהם בכל זאת יהיה לכם כדי לקנות רהיטים יד ראשונה.

ראשית בדרך כלל ביד ראשונה אתם מקבלים אחריות על הרהיטים שאתם קונים כך שאם קורה משהו לרהיט העסק שמכר לכם אותו יהיה אחראי או לתיקון הרהיט או החלפתו.

בשנית, ישנם רהיטים המהווים מעט סיכון לקנות אותם למשל אם אתם קונים עריסה לילד שלכם.

במקרים כאלו הבטיחות של הילדים שלכם חשובה ולא תרצו ליטול סיכון מיותר שעלול לסכן את הביטחון של הילד שלכם.

יש לכם המון אפשרויות רכישה ולפני שאתם מחפשים רהיטים יד שנייה אנחנו ממליצים לכם לראות קודם אם יש בפניכם אופציה לקנות יד ראשונה עקב האחריות שאתם מקבלים, האמינות ואיכות מוצר שתהיה תמיד או כמעט רוב הפעמים טובה יותר משל רהיטים יד שנייה.

לרכישת רהיטים יד שנייה אתם מוזמנים להיכנס ללינק – https://uliwood.co.il.

 

כסף לא חוקי - אילוסטרציה

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ההיסטוריה הפלילית של רמלה

בימים האחרונים מצאנו את עצמנו מקבלים פניות רבות מצד גולשים שמתעניינים להעתיק את מקום המגורים שלהם אל מרכז הארץ. לדבריהם, הם בחרו לבדוק פרטים ברמלה

מה עושה עורך דין המתמחה בגירושין?

עבודתו של עורך דין לדיני משפחה המתמחה בגירושין, רבה ומגוונת. עבודת עורך הדין מתחילה עוד בשלבים שלפני הגירושין עצמם ונמשכת שנים רבות אחרי מתן הגט.

שלוש דרכים לאיתור נזילות

עונת הגשמים חזרה ואיתה גם עונת הנזילות. מי גשם החודרים דרך הקירות מצטברים, גורמים לכתמי לחות ועלולים להביא לנזק לתשתיות. חברת תרמופרו מציעה שירותי איתור

משרדים להשכרה – כמה, למה ומתי?

בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם תרים לא פעם אחר משרדים להשכרה לטווח ארוך. החיפוש הממושך מעלה לא פעם שאלות בנוגע לעלות ההשכרה? למה בכלל

מה הם גירושין אזרחיים?

גירושין אזרחיים הם אופציה נפלאה, הפתוחה בפני מספר מצומצם של זוגות בישראל. זוגות שנישאו בנישואין אזרחיים יכולים, במקרים מסוימים, להתגרש בגירושין אזרחיים אפילו כאן בישראל.