האם קיימים חומרי הדברה לא חוקיים שבעלי מקצוע משתמשים בהם

בתקופה האחרונה אנו עדים ללא מעט מקרים של הרעלה בקרב בני אדם, מבוגרים וילדים כאחד. מדובר כמובן במקרים שמתרחשים לאחר הגעתם של מדבירים שאינם מנוסים בתחום. בעקבות העלייה במקרים אלו, החלטנו לצאת ולבדוק הדבר בא לידי ביטוי בעקבות חומרים לא חוקיים שנעשה בהם שימוש או שמא, מסיבות אחרות. הישארו אתנו ותגלו את המסקנות שלנו.

 

הגורמים שסייעו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי בחרנו לכתוב תוך סיוע מגורמים שמכירים את הנושא מקרוב. כדי שנוכל להגיע אליהם, ערכנו סקר נרחב ברשתות החברתיות וביקשנו מאנשים שחוו הרעלה לאחר שהגיע אליהם מדביר ליצור עמנו קשר. לתדהמתנו, פנו אלינו עשרות אנשים שעונים על ההגדרה הזו והם ציינו בפנינו שישמחו מאוד לענות על השאלות שלנו כדי להעלות את העניין למודעות. שוחחנו עמם טלפונית ושאלנו אותם את כל השאלות החשובות בנושא כדי שנוכל לענות על השאלה שלשמה התכנסנו כאן היום.

 

אז קיימים חומרי הדברה לא חוקיים?

לצערנו, התשובה לשאלה שנכתבה לעיל היא כן. כל האנשים שענו על הסקר שפרסמנו ציינו שההרעלה אירעה אך ורק בגלל שהגיע אליהם מדביר לא מנוסה שהשתמש בחומרי הדברה שרכש במקום שאינו עומד בתקנים. ראוי לציין כי חומרי הדברה מסוג זה עשויים להיות אצל לוכד חולדות, לוכד עכברים וגם מדביר נגד טרמיטים ומזיקים אחרים. כך שכל אחד חשוף לסיכון הזה.

 

מה אפשר לעשות כדי להפחית את הסיכוי להיתקל בחומרי הדברה לא חוקיים?

כדי שלא תזמינו בעל מקצוע שמשתמש בחומרים שאינם חוקיים, אתם צריכים לערוך בירור מקיף לפני שאתם מזמינים אותו לביצוע הפעולה. ההמלצה שלנו היא לבחון ברחבי הרשת שמדובר במדביר ו\או לוכד מומלץ. כזה שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • יש לו רישיון להדברה
  • יש עליו רשימה לא מבוטלת של המלצות מטעם לקוחות
  • יש לו וותק של שנים בתחום

הקריטריונים הללו יכולים להפחית את רמת הסטרס אצלכם ולאפשר לכם להיות בטוחים שאתם בוחרים בבעל מקצוע אמין שמשתמש בחומרי הדברה חוקיים בלבד.

 

איך תוכלו לבחור את בעל המקצוע המתאים לכם ביותר?

כדי שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם בבעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם, אתם צריכים להשתמש באחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • פייסבוק
  • גוגל
  • אינסטגרם

אתם יכולים בעצם לכתוב פוסט ולציין שאתם מעוניינים בקבלת המלצות על בעלי מקצוע שמשתמשים בחומרים חוקיים או שפשוט תערכו חיפוש אחר בעל מקצוע שבמקרה שמעתם עליו מגורם שאתם סומכים עליו. כך תוכלו לקרוא את חוות הדעת שנכתבו עליו ולראות אם מדובר בבעל מקצוע מומלץ או שלא.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם להבין שישנם חומרי הדברה לא חוקיים שנעשה בהם שימוש על ידי בעלי מקצוע. כך שכעת, עליכם לנקוט את הצעדים שצוינו לעיל כדי לשמור על עצמכם ועל הסובבים אתכם.

משפט

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ההיסטוריה הפלילית של רמלה

בימים האחרונים מצאנו את עצמנו מקבלים פניות רבות מצד גולשים שמתעניינים להעתיק את מקום המגורים שלהם אל מרכז הארץ. לדבריהם, הם בחרו לבדוק פרטים ברמלה

מה עושה עורך דין המתמחה בגירושין?

עבודתו של עורך דין לדיני משפחה המתמחה בגירושין, רבה ומגוונת. עבודת עורך הדין מתחילה עוד בשלבים שלפני הגירושין עצמם ונמשכת שנים רבות אחרי מתן הגט.

שלוש דרכים לאיתור נזילות

עונת הגשמים חזרה ואיתה גם עונת הנזילות. מי גשם החודרים דרך הקירות מצטברים, גורמים לכתמי לחות ועלולים להביא לנזק לתשתיות. חברת תרמופרו מציעה שירותי איתור

משרדים להשכרה – כמה, למה ומתי?

בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם תרים לא פעם אחר משרדים להשכרה לטווח ארוך. החיפוש הממושך מעלה לא פעם שאלות בנוגע לעלות ההשכרה? למה בכלל

מה הם גירושין אזרחיים?

גירושין אזרחיים הם אופציה נפלאה, הפתוחה בפני מספר מצומצם של זוגות בישראל. זוגות שנישאו בנישואין אזרחיים יכולים, במקרים מסוימים, להתגרש בגירושין אזרחיים אפילו כאן בישראל.