האם זה חוקי לפרסם בפייסבוק בתור עורך דין

כיום נוכל למצוא ברשתות החברתיות פרסום רב על עסקים. בין אם מדובר על עסקים עם מוצרי פיזי או בעלי עסקים אשר נותנים את השירות שלהם ולמעשה המוצר שלהם הוא השירות. בפייסבוק נוכל למצוא מגוון רחב של שירותים, בין אם מדובר על שירותי יצירה, שירותי הובלה, שירותי רופאים, עורכי דין וגם מוצרים שניתן לרכוש בהזמנה אונליין או בהגעה פיזית לחנות. פייסבוק למעשה היא זירת שיווק שפותחת עבורכם אפשרויות להגיע להמון אנשים, בלי קשר למרחק הגיאוגרפי. אז האם פרסום שירותים כמו עריכת דין הוא חוקי? ואיך מתחילים לפרסם?

 

מה צריך לדעת לפני שמפרסמים בפייסבוק

פייסבוק היא רשת חברתית גדולה מאוד וכפי שכבר רובנו יודעים, היא נחשבת לאחת מזירות השיווק הגדולות ביותר בעולם. לפייסבוק יש כלים מתוחכמים מאוד, יותר מכל פלטפורמה שיווקית אחרת, זה מה שגורם לה להיות במקום הראשון בכל הנוגע לקידום עסקים ולפרסום.

בעזרת עבודה נכונה בכלים שפלטפורמה כזו מציעה לנו, פעילות דיגיטלית יכולה להפוך את הנכס שלנו למאוד שיווקי בעזרת פלטפורמה כמו פייסבוק. יצירה של הדף של העסק שלכם היא הצעד הראשון בדרך לפעילות שגרתית מוצלחת ביותר. פנו עכשיו לחברת דרוקסיט לפרסום העסק שלכם בפייסבוק וברשתות החברתיות.

 

פרסום בפייסבוק מגדיל את החשיפה

פייסבוק היא רשת חברתית מאוד פופולרית מלבד היותה גדולה וקהל היעד יכול להיות בגילאים 25 ואפילו עד 60 כיום. זה הוא קהל יעד רחב מאוד באוכלוסייה בישראל, כך תוכלו להגיע לאנשים רבים יותר ולהכיר את השירותים שלכם.

אם אתם עורכי דין ואתם רוצים לפרסם את השירותים שלכם למשל, תוכלו לתת לקהל הצצה שיוכל להכיר אותם כעורכי דין מקרוב. לא מעט אנשים מבלים ברשתות החברתיות, לכן אם העסק שלכם יהיה שם, לקוחות פוטנציאליים רבים יוכלו להיחשף אליכם ולראות אתכם עוד לפני המתחרים שלכם וכך יבחרו אותכם על פניהם.

 

פרסום בפייסבוק לעורכי דין

פרסום בפייסבוק או פרסום בגוגל יכול לסייע להמון עורכי דין להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולהגיע אליהם בצורה נגישה וזמינה ברשתות החברתיות שהם מבלים שהן את הזמן הפנוי שלהם, או שהם פונים אליהם כאשר הם מחפשים בעל מקצוע.

אנשים כיום עוסקים המון ברשתות החברתיות, גם כשהם רוצים להתעדכן בחדשות, לגלות על הטרנדים החדשים ביותר בעולם האופנה, או שהם רוצים לבדוק ״מה קורה״ אצל החברים שהיו פעם הכי טובים. אנשים עושים שימוש רב בפייסבוק, לכן, כדאי שגם העסק והשירותים שלכם גם כעורכי דין יהיה שם להציע להם שירות כשהם הכי צריכים אותו.

 

לסיכום

פרסום ברשתות חברתיות ובעיקר בפייסבוק, מעניק חשיפה רבה לבתי עסק בתחומים שונים, בין אם מדובר על מוצר פיזי או הענקת שירות ללקוחות. פייסבוק הוא מקום שאחוז רב מהאוכלוסייה מבלה בו שעות רבות מהיממה, לכן אם העסק שלכם או השירותים שלכם יפורסמו בפייסבוק, כך הסיכוי שלכם לשדרג אותו משמעותית, גדלה.

שופט

 

רוצה לשלוח את המאמר לחבר?
שתף בוואטסאפ
אודות המחבר
רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף בנושא עריכת דין
העונש על האזנות סתר

האזנת סתר אסורה כוללת כל הקלטה או העתקה של שיחה ללא ידיעת האנשים הנמצאים בתוכה. מותר לאדם להקליט כל שיחה בה הוא משתתף והדבר לא

קרא עוד
מהו חוק הגנת הפרטיות?

חוק הגנת הפרטיות מתבסס על חוק יסוד כבוד האדם וחירותו המעניק לכל אדם באשר הוא את הזכות לפרטיות מוגנת. הפגיעה בפרטיות מהווה עוולה נזיקית אשר

קרא עוד
האזנות סתר

האזנות סתר כוללות, הקלטה, הקשבה, פיקוח או קליטה של שיחות בין צדדים שונים כאשר זו נעשית ללא ידיעתם או הסכמתם של מי מהצדדים. על פי

קרא עוד
מכשירי הקלטה סמויים

השימוש בהאזנות הסתר באמצעות מכשירי הקלטה סמויים מעוגן בחוק האזנות סתר משנת 1979 ובתיקון נרחב שהתבצע בעקבות חוק יסוד כבוד האדם וחירותו. על פי החוק

קרא עוד
מריחואנה: ההתמכרות הנפשית

בתקופה האחרונה אנו עדים למאבק ההולך וגובר ללגליזציה של סמים קלים כגון מריחואנה בטענה שהיא אינה גורמת נזק וששמן המריחואנה יכול להקל את סבלם של

קרא עוד